Pardus Kullanıcı Anketi

13

Güncelleme: Anket sonuçlarını: http://blog.bluzz.net/pardus-kullanici-anketi-sonuclandi/ adresinden görebilirsiniz.

Pardus Kullanıcı Anketi
Pardus Kullanıcı Anketi

İnternette üzerinde anket hazırlamayı merak ediyordum, Google amca sayesinde  http://www.kwiksurveys.com sitesine rastladım. Kwiksurveys kullanıcılara birçok kolaylık  sunmakta. Bende bu sayede Pardus kullanıcılarını tanımak için kendimce bir anket hazırladım. 13 sorudan oluşan kısa bir anket. Zaman ayırıp katılırsanız sevinirim. Anket bitiminde sonuçları görebilirsiniz.

Anket bağlantısı: http://www.kwiksurveys.com?s=HODDMG_46e0e937

Sonuçları ankete katılmadan da görebileceğiniz bağlantı: http://www.KwikSurveys.com/results-overview.php?surveyID=HODDMG_46e0e937&mode=4

Sonuçları .xls, .csv, .xml, uzantısında da alabilirsiniz.

Katılımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Mutlu günler.

Paylaş:

13 YORUMLAR

  1. Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim 🙂 Anket katılımcısı sayısı şimdiden 60’ı geçmiş. Özellikle 12. ve 13. sorulara verilen yanıtlar çok enteresan.

    Not:Anket sonuçlarında, 12 ve 13 sorulara verilen bütün yanıtlar “Pop-up” butonu ile görülebiliyor

  2. Bu anketi öylesine mi yaptınız, yoksa ciddi olarak ele alıp üzerinde bir şeyler yapmayı mı düşünüyor musunuz? Eğer ciddiyseniz 12. ve 13. sorulardaki cevaplarımdan anlaşılmayan bir şey varsa açıklarım çünkü ben ciddiyim 🙂

    • “Öylesine”den kastım, üzerinde çok düşünülmeden, çabukça hazırlanmış oluşu. Elbette neticeleri kendimce değerlendireceğim. Sonuçlar herkese açık, ciddiyseniz sizin de değerlendirmelerinizi okumak isterim 🙂

  3. Yararlı bir anket olmuş. Sorular güzel seçilmiş. Pardus kullanıcılarının projeye bakış açısını yansıtan, geliştiricilere de yol gösterebilecek, en azından fikir verebilecek bir çalışma tebrik ederim. Daha çok kişiye ulaşırsa sonuçlar daha gerçekçi ve ilgi çekici olabilir. Paylaşmamızın bir sakıncası yoktur değil mi?

  4. Güzel bir fikir, kullanıcılardan derli toplu şekilde geri bildirim alınması çok faydalı bir bilgi bizim için, teşekkürler. Özellikle en can alıcı bölüm olan 12 ve 13. soruların cevaplarının daha derli toplu hale getirilmesi, çok işimize yarayacaktır diye düşünüyorum.

    • Çok teşekkürler. Bu cevabınızla kullanıcı görüşlerinin sizin için önemli olduğunu ve anket katılımcılarının görüşlerinin dikkate değer olduğunu göstermiş oldunuz 🙂 Anket bitiminde elimden geldiğince, toplu bir hale getirmeye çalışacağım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here