LKD üyesi olmak güzel şey!

0

Geçtiğimiz yıl Linux Kullanıcıları Derneği(LKD)‘ne üye oldum. Bu benim hemşehri dernekleri dışında üye olduğum ilk dernekti.

Bu yılki aidatımı öderken düşündüm de, LKD’ye üye olmakla çok doğru bir iş yaptmışım, bunu bir kez daha anladım. Üyeliğimin ilk yılında bir çok LKD üyesiyle tanıştım. Hepsi çok şeker insanlardı. LKD üyelerinin Türkiye’de Linux ve özgür yazılımın gelişmesi ve yaygınlaşması için yaptıkları onca şeyi gördüm, emeklerine ve kararlı çabalarına adeta hayran kaldım.

Bu süreçte elimden geldiğince de bu çalışmalara katkı vermeye çalıştım. 75.Yıl Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi’nde düzenlenen LibreOffice Semineri’ne konuşmacı olarak katıldım. Bunun yanında çok istememe rağmen, özel nedenlerden dolayı LKD’nin olağan kongresine katılamadığımı buradan bir kez daha belirteyim.

Ama en önemlisi LKD’nin linux ve özgür yazılım adına bir şey yapmak için iyi şeylerin her zaman arkasında olacağı hissi beni en çok mutlu eden şeydi.

LKD bu ülkede Linux ve özgür yazılım adına oluşmuş en doğru yapı. Hepimizin mücadelesini verdiği şeyler için dernekleşmenin ne kadar önemli olduğunu siz de dilerseniz yapılan çalışmaları inceleyerek görebilirsiniz.

Ben bir yıllık bir LKD üyesi olarak, eğer linux ve özgür yazılıma gönül vermişseniz, ve yıllık 20 TL üyelik aidatı ödeyebilecek gücünüz varsa, size LKD’ye üye olmanızı tavsiye ediyorum.

Nasıl üye olabileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz:

http://www.lkd.org.tr/uyelik/nasil-uye-olabilirim/

Mutlu günler.

LKD 1085 Numaralı Üye
LKD 1085 Numaralı Üye
Paylaş:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here