Kategoriler
Genel

Çılgın Motorcular(Wild Hogs) ve Kamil Koç

Sanırım en son yolculuğumda bu filmi 9.kez izledim, ki şanslı olduğumu düşünüyorum duyduklarıma göre 2 ay önce filmi 15 kez izlediğini iddia edenler varmış, otobüs muavinleri (yeni adıyla host) haricinde bu filmin bu kadar çok izlenmesi, diyecek kelime bulamıyorum.

Filmin ->imdb sayfası’nda aldığı 6.1 biraz sevimli verilmiş bir puan olarak göze çarpıyor, film genel olarak vasatın pek üzerine çıkmasa da tam olarak bir “yol filmi”. İlk izleyişlerimde, gerçekten yolculuğun sıkıntısını alan bu film, ne zaman Kamil Koç’ tan bilet alacak olsam acaba dedirtmeye başladı, ta ki en son yolculuğumda İstanbul’dan İzmir’e giderken ilk cd’de “Transformers” filmini izleyene kadar, bu filmi daha önce  izlemiştim (4.kez) ama Türkçe dublajlı izlememiştim,o da aradan çıkmış oldu. Derken Yolculuğun 2. kısmında Balıkesir civarı bir yerde diğer hostun vcd ye uzanıp “Çılgın Motorcular” filmini oynatıcıya takması ile içimdeki “Vahşi Domuz” tekrar uyanıverdi(!).

İlk izleyişimin üzerinden sanırım 5 ay geçti, seyahatlerimin hepsini Kamil Koç ile yapmamama rağmen Vahşi Domuzlar peşimi bırakmıyor.

Daha önce izlemediyseniz özellikle müziklerinden keyif alabilirsiniz, çılgın polis memuruna dikkat, birde unutmadan acı festivalinde Britney Spears havalarında şarkı söyleyen erkek şarkıcı ve diğerleri güzel renkler olsa da bir daha izlemekten ve aynı filmden keyif almaktan korkuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir