Kategoriler
Genel

Güç Emrah’la olsun !

emrah skywalker

George Lucas yeni Yıldız Savaşları Beşlemesi için emrahı seçerek bizce  en doğrusunu yaptı.

Tebrikler Emrah, güç seninle olsun, yolun aydınlık taraftan şaşmasın.

“Güç Emrah’la olsun !” için 19 yanıt

Berbat bir resim sanata sanatçıya emek verenlere karşı yapılabşlecek en aşşağılık hakaretlerden birisi yazık başka bişey demiyorum bunlar boş insanların uğraşından başka bişey değil.

sanatmi??? sanatcimi??? ironomi yapiyosun? bence nefis bir resim emraha yapilabilecek en güzel hareket diye düsünüyorum.. yani kisaca cok güzel hareketler bunlar.. tebrik ediyorum nefis olmus cuk olmus.

böyle saçma sapan işlerle uraşan basit insanlar biraz yaratıcı şeylerle urasın zeka seviyenizi geliştirin bu arada resimde hiç komik deil bunu yapan sahıs kendi resmini koysa daha komk olrdu bence altınada imza atsa abi benim hiç beynm olmadı böyle bos işlerle urasıyorum

hahahaa dostum sen ne adamsın süper cevap yazmışsın ya harikasınD:D: bu resmi yapan kişiye çok pis kapak olmuş:d helal olsun sana samet

ben bir emrah fanatiği olarak bu resmi yapanla yüz yüze gelirsem ona bikini giydirip elinede benim hiç bikinim olmadı yazılı bir kağıtla sokaklarda dolaştırmazsam adam değilim bu adi insanlar emrah gibi delikankılara dil uzatacağına kendi güzelliklerini örtmeye çalışsın körfezli…..

Düzenleme: Lütfen yorumlarınızda hakarette bulunmayın. Unutmayınız ki kötü söz sahibine aittir.

yusuf erdoğan sen emrah gibi bir güzel insana delikanlı diyorsun ya, delikanlı adam %99.9 babası olduğu ispatlanan bir çocuğu hala kabul etmiyorsa utanmadan mahkemelerde rezil oluyorsa ve sen bu şerefsize delikanlı diyorsan, delikanlı ne diye etrafına bir bak.
fakirlik edebiyatı yapmış emrah hangi fakire yardım etmiş, cebini doldurmaktran başka olayı yok, otoparkçıya bile para kıymayan emlak zengini emrah iyi etmiş sen ve senin gibileri sömürmekle.

az adam olsan zaten bunu görürsün, o yüzden git kendin mayo giy. biz delikanlılığı yabancı memlekette gördük öğrendik, yetim ne fukara ne bildik, ama sen anavatanda böyle uçmuşsan allah yardımcın olsun…

Düzenleme: Lütfen yorumlarınızda hakarette bulunmayın. Unutmayınız ki kötü söz sahibine aittir.

fedai turk metin sen ismini değiştir. belliki sen emrahı tanımıyorsun sadece basında okuduğun yalanlarla oturup kalkıyorsun.

Düzenleme: Lütfen yorumlarınızda hakarette bulunmayın. Unutmayınız ki kötü söz sahibine aittir.

bazı güzel insanlar nedense kendi kusurlarını kapatmak için başkalarıyla ilgili yalancı basında çıkan yazılarla yorum yapıyorlar,insan olmadıkları için yapılan hayır işlerinden çok karalama işiyle uğraşıyorlar. Güzel insanlar Emrah ta emrahın sevenlerinde sizi ve sizin yedi ceddinizi halleder. Güzel insanlar siz kendi güzelliğinizle kalın-

Düzenleme: Lütfen yorumlarınızda hakarette bulunmayın. Unutmayınız ki kötü söz sahibine aittir.

Ben hayatımda Emrah kadar uyanık kimse görmedim. Adam %99,9 oğlunu inkar etti ! Sonra da onca mahkeme falan kabul etmek zorunda kaldı. Yukarda bazıları yalan haber demiş, yaw adam kendi kabul etmek zorunda kaldı. Nassı yalan haber. Milletin duygularıyla oynaya oynaya milyarları cebe indirdi, siz hala sümüklü sümüklü emrah diye peşine koşun, delikanlıymış bilmem ne, yerim öyle delikanlıyı !
Emraha da bikini ne yakışır ha 😀 !

sizde yahudilerin güzelliği var ALLAH SİZE DE GÜZEL KADINLARDAN VELED VERSİN.
BABANIZA DA VERSİN BÖYLE CE SİZDE BABANIZDA PİKİNİ GİYERSİNİZ.

Düzenleme:
Lütfen Hakaret, Irkçılık, Din ve Cinsiyet Ayrımı içeren yorumlar yapmayınız. Yorumlarınızdaki bu ifadeler yukarıda görüldüğü üzere güzel kelimelerle değiştirilecektir. Unutmayın ki kötü söz sahibine aittir.

şimdi kardeşler arkadaşlar azımı bozmadan konuşmak istiyorum ben 25 yaşındayım 4 yaşından beri emrah dinliyorum emrahın herşeyini takip ediyorum bilmeden konuşan arkadaşlar çocuk mevzusunu iyi araştırmadan konuşuyorsunuz ne kadar biliyorsunuz lan emrah o işi yaparken yanındamıydınız 2.si emraha cimri diyenler ulan emrahın marmara depreminde evi yıkılan bir aileye ev verdiğini ve bunu medyadan gizlediğinide biliyormuydunuz fedai türk metin kardeş azıcık delikanlıysan bana ulaş sana delikanlılık nedir anlatacam 0535 474 03 68

La Emrah neyin adamıdır da neyini savunuyosun !DNA testi diye bişeyden haberin yok mu senin arkadş, mahkeme onayladı çocğu sen halen diyorsun orda mıydınız. Emrahı çok seversin sayarsın orası ayrı mevzu kimseyi ilgilemez, ama körükörüne bağlanma.başkalarının düşündükleri de seni ilgilendirmz onu da bil. Ben Emrahı çok sevmiyorum, eskiden dinliyordum ama modası geçti, ben anladım ki hep duygu sömürüsü arabeks yaptı Emrah, sonra da kolyeler bilmem ne yırtık kotlar kız elbisesi gibi dar tişörtler metroseksüel oldu. Olmaz arkadaş moda neyse Emrah da o işte bu kadar adam. herkez admını bilsin, herkez adam olsun !

ben ne elbiseler gördüm içinde adam yok ben ne adamlar gördüm üstünde elbise yok adamı adam yapan üstüdeki elbisemi elbiseyi elbise yapan içindeki adammı bunu düşün kardeş herkez adamını bilir rahat ol sen ve bizim adamlığımızı azına alırken besmele çek kimsenin adamlığı kimseden sorulmaz onun kararınıda sen veremezsin dna testini biliyorum tamam o çocuk emrahın ama emrahın onu kabul etmemesindeki gerçek nedeni biliyormusun emrah bir anadolu konserinde sarhoş olduğu bir vakit odasına girip koynuna giriyor kadın ve yıllar sonra çıkıp geliyor bu çocuk senin sen bu çocuğu kabul et ben başka bişey istemiyorum diyor soy adını taşısın yeter diyor ama sonra aylık olarak 1,500 tl nafaka istiyor ne oldu soy adını taşısın yeter diyordu işte bilmeden konuşmayacaksın kardeş bilmiyorsan susacaksın emrah adamdır senin bildiğin bütün adamlardan daha adam hadi eyvallah

emrahı fena benzetmişler

dönek herifin teki

kendi oğlunu inkar etti ensonunda kabul etmek zorunda kaldı ş****siz

ERMAH A LAF ATANLARIN BİLİP BİLMEDEN KONUŞANLARIN ATIP TUTANLARI ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN BAŞKA BİRŞEY DEMİYORUM, EMRAHA ACILARIN ÇOCUĞU DİYENLERİN NE ÇOCUĞU OLDUĞU BİLE BELLİ DEĞİL !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir